مسابقات موج سواری استرالیا- 2016

3 ویدیو

مدت دوره: 0 ساعت و 9 دقیقه

موج سواری2016- 1

00:03:44

رایگان

موج سواری2016- 1

نمایش سریالی ویدیو:

دوره های مشابه:

مسابقات موج سواری استرالیا- 2016

مسابقات موج سواری استرالیا- 2016

تعداد ویدئو: 3

در دوره ویدیویی «مسابقات موج سواری استرالیا-2016» با ما همراه باشید. استرالیا یکی از مشهورترین مقاصد موج سواری در دنیا بوده و همواره بسیاری از ورزشکاران و گردشگران را به سوی خود می‌کشاند؛ به گونه‌ای که برخی از سواحل آن از جمله سرفرز پارادایس به دلیل الگوهای مناسب وزش باد و امواج خروشان و مرتفع به بهشتی برای موج سواران تبدیل شده‌ است. موج سواری نه تنها به عنوان یک ورزش و تفریح بلکه بیشتر به عنوان یک شیوه و سبک زندگی برای دوست‌داران آن تلقی می‌شود. حدودا 2,5 میلیون نفر در استرالیا به صورت تفریحی به این ورزش مفرح پرداخته و تقریبا 420 هزار نفر نیز به شکل حرفه‌ای آن را دنبال می‌کنند. همچنین بسیاری از کمپانی‌های برتر سازنده تجهیزات موج سواری نظیر Billabong ،Rip Curl و Quiksilver در این کشور واقع شده‌اند. در استرالیا همواره رویدادها و مسابقات مختلف موج سواری برگزار می‌شود که از جمله آنها می‌توان به Quiksilver Pro Gold Coast ،Rip Curl Pro Bells Beach ،Drug Aware Margaret River Pro ،Australian Open of Surfing و Beachley Classic اشاره کرد. مسابقات Australian Open of Surfing یک رویداد مهیج موج سواری است که هر ساله در ساحل Manly Beach شهر سیدنی برگزار می‌گردد. این رویداد بزرگ برای نخستین بار در سال 2012 برگزار گردید و بسیاری از موج سواران مطرح مرد و زن نیز از سراسر دنیا در آن حضور یافتند. در دوره پیش‌روی مسابقات موج سواری Australian Open of Surfing سال 2016 را مشاهده خواهید نمود. در ادامه از شما علاقه‌مندان به ورزش موج سواری دعوت می‌کنیم با ما به تماشای ویدیوهای این رویداد مهیج بنشینید.

مستند موج سواری- فاصله بین رویاها

مستند موج سواری- فاصله بین رویاها

تعداد ویدئو: 8

در «مستند موج سواری- فاصله بین رؤیاها» به سراغ سواحل زیبا و خیره کننده هاوایی رفته و به ماجراجویی و موج سواری در دل آب‌های اقیانوس آرام خواهیم پرداخت. در میان جزایر گوناگونی که در گوشه و کنار این کره خاکی وجود دارند، نام مجمع‌الجزایر هاوایی به دلیل داشتن سواحل زیبا، طبیعت بکر و جاذبه‌های طبیعی متعدد بسیار پررنگ‌تر جلوه می‌کند. علاوه بر زیبایی‌های نهفته در این جزایر، برخی از سواحل آن به عنوان یکی از بهترین مقاصدِ موج سواری شناخته می‌شوند. یکی از این سواحل Jaws نام دارد؛ یک نقطه ساحلی در شمال جزیره مائوئی واقع در ایالت هاوایی که ارتفاع امواج در آن حتی به بیش از 12 متر نیز می‌رسد؛ جایی که به دلیل دارا بودن چنین شرایطی همواره میزبان بسیاری از موج سواران حرفه‌ای و باتجربه از سراسر دنیا می‌باشد. رویارویی با این امواج سنگین به طور حتم چالش بسیار بزرگی برای موج سواران محسوب می‌شود و اگرچه این کار، دشوار و یا حتی غیرممکن به نظر می‌رسد اما برخی از موج سواران با تکیه بر توانایی‌های خود بر این امواج مرتفع غلبه کرده و با آن همراه می‌شوند. در ادامه و در این مستند مهیج چندین موج سوار تصمیم به انجام این چالش بزرگ می‌گیرند و خود را برای رویارویی با این امواج عظیم آماده می‌کنند. با ما همراه باشید.

برترین‌های موج‌سواری

برترین‌های موج‌سواری

تعداد ویدئو: 35

در دوره ویدیویی «برترین‌های موج سواری» با ما همراه باشید. یکی از ورزش‌های مفرح و هیجان انگیز آبی که طرفداران بسیاری نیز در نقاط مختلف دنیا دارد موج سواری است. این ورزش در فصول گرم سال بخصوص در فصل تابستان از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و علاقه‌مندان متعددی را به سوی سواحل مختلف می‌کشاند. برخی از این سواحل به دلیل الگوهای وزش باد، زمان شکل‌گیری امواج و موقعیت کف دریا برای موج سواری مناسب‌‌ترند و به سبب شرایط آب و هوایی مساعد، بسیاری از موج سواران آن مکان‌ها را برای موج سواری بر می‌گزینند. از آب سنگ Belharra در فرانسه گرفته تا سواحل Byron Bay و کناره‌های ساحل طلایی استرالیا (سرفرز پارادایس) که به بهشت موج‌سواران مشهور است، همه و همه پذیرای گردشگران و ورزشکاران فراوانی از گوشه و کنار جهان می‌باشند. غالبا موج سواران حرفه‌ای آب‌های خروشان و امواج مرتفع را به موج‌های آرام و کم ارتفاع ترجیح می‌دهند و چالش برانگیزترین آب‌ها را برای موج سواری انتخاب می‌نمایند. موج سوارانی که با رفتن در دل دریا با این امواج عظیم همراه شده و صحنه‌های مهیج و لذت بخشی را خلق می‌کنند. در ادامه شاهد هنرنمایی تعدادی از این موج سواران حرفه‌ای خواهیم بود. پس بیش از این شما را منتظر نگذاشته و توجهتان را به تماشای ویدیوهای دیدنی این دوره جلب می‌کنیم.

مسابقات موج‌سواری

مسابقات موج‌سواری

تعداد ویدئو: 2

در دوره ویدیویی «مسابقات موج سواری» با ما همراه باشید. در هوای گرم و بخصوص در فصل تابستان ورزش‌های آبی به شدت مورد استقبال علاقه‌مندان بوده و بسیاری از افراد را به سوی سواحل می‌کشاند. بعضی از این ورزش‌ها در آب‌های ساکن و آرام و برخی دیگر در آب‌های خروشان و پرتلاطم انجام می‌شوند که یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین آنها موج سواری است. در این ورزش مهیج هنگامی که موج سوار در قسمت جلوی موج قرار می‌گیرد روی تخته ایستاده و با حفظ تعادل بر روی آن با قدرت امواج حرکت می‌کند. در اوایل قرن بیستم میلادی با تلاش‌های جورج فریت که امروزه او را با لقب پدر موج سواری مدرن می‌شناسند، این ورزش شکل امروزی‌تری به خود گرفت و پس از آن با تشکیل فدراسیون جهانی موج سواری در سال 1964 مسابقات متعددی در سطوح مختلف برگزار گردید. از جمله این رقابت‌ها می‌توان به ASP World Tour ،Shark Island Challenge ،US Open of Surfing ،Vans Triple Crown of Surfing ،Noosa Festival of Surfing و... اشاره کرد. در این دوره صحنه‌هایی جذاب و دیدنی از مسابقات موج سواری را مشاهده خواهید نمود. پس در ادامه از شما علاقه‌مندان به این ورزش مهیج دعوت می‌کنیم با ما به تماشای ویدیوها بنشینید.